"אם יש לנו רעיונות כיצד התרגול שלנו צריך להתקדם, סביר להניח שהם יפריעו לנו וימנעו מאיתנו את כיבוד השלב שבו אנחנו נמצאים."

 

ג'ק קורנפילד | דרך הלב

שיעורי יוגה

את מפגשי היוגה ניתן לקיים במסגרת קבוצתית או כשיעור פרטי. לכל אחת הדרך שמתאימה לה. לכל מפגש כזה המאפיינים שלו. במפגש אישי, תשומת הלב המלאה ניתנת לאישה, למצבה הנוכחי ולצרכיה ורצונותיה הבלעדיים. לכן, שיעורים פרטיים מתאימים גם כמפגשים טיפוליים, כרכישת בסיס לתרגול, וכשיעורי עומק. שיעורים קבוצתיים מהווים מרחב בעל אופי שונה. הקבוצה עצמה מהווה מקור כח, הנשימה המשותפת מהדהדת, וזו הזדמנות להיות חלק מ ובכל זאת נפרדת.
שיעורים קבוצתיים מתקיימים ברעננה. מפגשים אישיים באזור השרון והמרכז.
כדי לקרוא עוד ולבדוק מה נכון לך את מוזמנת להכנס לקישורים מטה.

יוגה וסלינגס

תרגול דינאמי המתמקד בתנועה המכוונת אל הפאשייה - רקמת החיבור בגופנו, על מנת לעודד את האיכויות הרבות שלה ואת תפקודה המיטבי. 

התרגול משלב עקרונות מתוך הגישה התנועתית SLING אל תרגול היוגה המוכר.

YIN יוגה

שיעור יוגה שמורכב ממעט תנוחות ושהייה ממושכת בהן על מנת לשחק עם הגבולות, ולפתח יכולת התבוננות ושקט. למרות הקצב האיטי של השיעור, זהו לא תרגול רסטורטיבי, אלא תרגול המבקש לצאת מאזור הנוחות ולפתח גמישות פיזית ומנטלית.

יוגה לנשים בהריון

שיעור יוגה לנשים בהריון הינו מרחב תרגול המותאם לצרכי האישה בתקופה מרובת השינויים של ההריון על מנת לטפח בה חוסן, מודעות ובריאות פיזית ומנטלית. התרגול יכול להכין ללידה ולהקל על תופעות ההריון המוכרות כמו כאבי גב, כאבי אגן, בצקות ברגליים ועוד.

ויניאסה יוגה

התרגול המשלב תנוחה, תנועה, נשימה ומדיטציה כדי לעודד את הקשר עם הגוף על רבדיו השונים, ולפתח איתו ועם עצמנו מערכת יחסים מיטיבה מתוך קשב ודיוק. התרגול בנוי כך שניתן למצוא את מידת האתגר / הנוחות המתאימה בכל פעם מחדש.