"אם יש לנו רעיונות כיצד התרגול שלנו צריך להתקדם, סביר להניח שהם יפריעו לנו וימנעו מאיתנו את כיבוד השלב שבו אנחנו נמצאים."

 

ג'ק קורנפילד | דרך הלב

שיעורי יוגה

את מפגשי היוגה ניתן לקיים במסגרת קבוצתית או כשיעור פרטי. לכל אחת הדרך שמתאימה לה. לכל מפגש כזה המאפיינים שלו. במפגש אישי, תשומת הלב המלאה ניתנת לאישה, למצבה הנוכחי ולצרכיה ורצונותיה הבלעדיים. לכן, שיעורים פרטיים מתאימים גם כמפגשים טיפוליים, כרכישת בסיס לתרגול, וכשיעורי עומק. שיעורים קבוצתיים מהווים מרחב בעל אופי שונה. הקבוצה עצמה יכולה להוות מעין מקור תמיכה, הזדמנות לשהות בקרב נשים נוספות, וחלק מן התרגול הוא להיות חלק מ ובכל זאת נפרדת.
שיעורים קבוצתיים מתקיימים כרגע ברעננה. מפגשים אישיים באזור השרון והמרכז.
כדי לקרוא עוד ולבדוק מה נכון לך את מוזמנת להכנס לקישורים מטה.

יוגה וסלינגס

הפאשייה - רקמת החיבור שלנו, בעלת איכויות רבות וביניהן גם אלסטיות, פלסטיות, העברת כח, נוזליות ויכולת הסתגלות. כל תנועה שאנחנו עושים מערבת שרירים ופאשייה, אך תנועה המכוונת אל אותה רקמת חיבור, מעודדת את תפקודה המיטבי. תנועה במקצבים שונים, תנוחות מגוונות ומישורי תנועה מורכבים מביאה לידי ביטוי את האיכויות היחודיות לה ושומרת על בריאותנו ועל החיוניות שלנו.

התרגול משלב עקרונות מתוך הגישה התנועתית SLING אל תרגול היוגה המוכר.

יוגה לנשים בהריון

יוגה לנשים

כל אחת מאיתנו שונה, ייחודית וחד פעמית. לכל אחת מאיתנו יש את ההיכרות האישית עם עצמה והידע שהיא מחזיקות אודותיה. התרגול מיועד לנשים המעוניינות לחוות את עצמן דרך תנוחה, תנועה, נשימה ומדיטציה כדי להתפתח מתוך קשב ודיוק. התרגול יחד מאפשר להיות חלק מקבוצה ויחד עם זאת לשמור על אינדיבידואליות. התרגול מתאים לנשים בכל שלבי החיים, עם התאמות של כל אחת למצבה האישי.

תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת במינה. הרבה שינויים בזמן קצר. קשיים ופחדים לצד התרגשות והתפתחות. זהו זמן מצוין לתרגל יוגה, לחקור את הגוף והנפש, לצמוח ולקבל כלים חדשים להתמודדות עם קשיים ושינויים בזמן ההריון, בלידה ובתקופה שאחרי הלידה. יוגה להריון יכולה להקל במקרים של כאבי גב, כאבי אגן, בצקות ברגליים, בחילות הריון, צרבות, ועוד. בעזרת הכלים של היוגה ניתן לפתח את מיומנות ההקשבה לגוף ולעצמנו ולהגיע בטוחות ללידה.

צילומים: שחר ויצמן

              יוסי מלצר

טלפון: 054-934-2327

הדס פרי
  • Facebook App Icon